Vėžio informacijos centras tęsia savo veiklą

NVI, VU Santariškių klinikos
Suka ūsą - ne tik barzdotam gyvenimui.
#ūsai, #barzda, #plaukai, #aksesuarai, #dovanųidėjos, #dovanosvyrams

Kovo 1-ąją Nacionalinio vėžio instituto vestibiulyje duris atvėrė Vėžio informacijos centras (VIC). Kartu su VIC veiklą pradeda 2017 metų „Paciento mokykla“, kurios seminarų metu įvairių sričių specialistai pacientus supažindina su jiems aktualiomis temomis.

„Labai maloni specialistė mane išklausė ir atsakė dalį rūpimų klausimų. Taip pat gavau informacinę knygelę apie gimdos kaklelio vėžį, kad galėčiau paskaityti plačiau apie savo ligą. Toks informavimo centras yra labai svarbus, nes tik išgirdęs vėžio diagnozę sutrinki – kuri informacija teisinga, kuri ne. Centro darbuotojai tave nukreipia tinkama linkme, išklauso“, – sako NVI pacientė Virginija.

„Mūsų misija yra šviesti sergančiuosius, jų artimuosius, medikus, savanorius ir  visuomenę, formuoti tinkamas nuostatas apie onkologines ligas, jų gydymą ir gyvenimą sergant onkologine liga. Siekdami grįžtamojo ryšio sukūrėme ir „Paciento mokyklą“, kurios metu pacientai gali ne tik išgirsti specialistus, kalbančius jiems rūpimais klausimais, bet ir užduoti klausimus ar siūlyti norimas temas kitoms paskaitoms“, – apie VIC pasakojo klinikinė psichologė Sandra Birbilaitė.

Savo veiklą šiais metais jau pradėjo ir „Paciento mokykla“, kurioje organizuojami seminarai skirti pacientams ir jų šeimos nariams. Seminarų metu pacientai  mokomi rūpintis savimi po onkologinių ligų gydymo, jiems sudaroma galimybė pabendrauti su kitais vėžiu sergančiais žmonėmis, pasidalyti patirtimi ir išgirsti specialisto nuomonę, užduoti klausimus.

Seminarų ciklą pradėjo gydytojas onkologas radioterapeutas Romualdas Mickevičius seminaru tema „Spindulinis gydymas ir jo ypatumai“.

Apie VIC

Vėžio informacijos centras gyvuoja jau daugiau nei 15 metų ir teikia moksliškai pagrįstą informaciją apie onkologines ligas, padeda palaikyti ryšius tarp gydytojo ir paciento. Pacientas VIC gali gauti ne tik informacijos, bet ir psichosocialinę pagalbą.  VIC organizuoja seminarus ir mokymus tiek pacientams, jų artimiesiems, tiek specialistams, dirbantiems onkologijos srityje.

„Paciento mokyklos“ seminarai vyksta trečiadieniais 15 val. Nacionalinio vėžio instituto patalpose, Didžiojoje salėje. Seminarai yra NEMOKAMI. Platesnę informaciją apie konkrečias datas ir temas galite rasti čia: http://www.nvi.lt/?page_id=3526&lang=lt .

VIC dirba darbo dienomis nuo 8:00 iki 15:00. Centre teikiama informacija negali atstoti gydytojo konsultacijos.

Komentarai
Vešliai, vyriškai barzdai. Vyriškiems vyrams.
#tikkokybiškospriemonės, #vyriškiritualai, #džentelmenai, #gyvenimobūdas, #inteligentai, #vyraisukuriaissaugu, #laimingosmoterys