Sveikti po traumų į vaikų ligoninę atvyko dar keturi ukrainiečiai

VU Santariškių klinikos
Suka ūsą - ne tik barzdotam gyvenimui.
#ūsai, #barzda, #plaukai, #aksesuarai, #dovanųidėjos, #dovanosvyrams

Savanore Ukrainoje dirbusi Vaikų ligoninės Vaikų onkohematologijos centro gydytoja onkohematologė Vilma Rutkauskaitė lankydamasi Dnepropetrovsko vaikų ligoninėje atrinko grupelę vaikų, kuriems dėl patirtų traumų ir sužalojimų reikėjo reabilitacinio gydymo. Liepos 27 d. gydytis į Vaikų ligoninę atvyko dvyniai berniukai, jų vyresnioji sesuo ir trejų metų mergaitė.

Ligoninėje gydytoja lankėsi kartu su Lietuvos ambasados Ukrainoje įgaliotuoju ministru Gvidu Kerušausku.

Ukrainos ligoninėje gydytiems vaikams labiausiai reikėjo reabilitacijos procedūrų, ramios ir psichologiškai palankios aplinkos atsitiesti po patirtų įvykių. Į Lietuvą atvykusius vaikus apžiūrėjo Vaikų ligoninės gydytojai ortopedai – traumatologai, fizinės medicinos ir reabilitacijos specialistai ir išsiuntė juos sveikti į Vaikų fizinės medicinos ir reabilitacijos skyrių Druskininkuose „Saulutė“. Pasak su vaikai dirbančių specialistų, vaikai gana greitai adaptavosi naujoje aplinkoje, yra linksmi, komunikabilūs. Juos nuolat globojanti gydytoja Vilma Rutkauskaitė džiaugiasi, kad vaikai Lietuvoje tikrai sulaukė išskirtinio dėmesio, buvo apdovanoti šiluma, žaislais, jaučiasi gerai ir, kaip ir visi vaikai, linkę greitai pamiršti baisius jų patirtus išgyvenimus.

Komentarai

Related Post

Vešliai, vyriškai barzdai. Vyriškiems vyrams.
#tikkokybiškospriemonės, #vyriškiritualai, #džentelmenai, #gyvenimobūdas, #inteligentai, #vyraisukuriaissaugu, #laimingosmoterys