Su pacientų atstovais aptartas naujasis vaistų kainynas

SAM
Suka ūsą - ne tik barzdotam gyvenimui.
#ūsai, #barzda, #plaukai, #aksesuarai, #dovanųidėjos, #dovanosvyrams

Penktadienį krašto apsaugos ministras, pavaduojantis sveikatos apsaugos ministrą, Juozas Olekas susitiko su Lietuvos pacientų organizacijų atstovais. Susitikime buvo aptartas naujasis 2016 m. kompensuojamųjų vaistų kainynas, įsigaliosiantis nuo rugpjūčio 29 d.

Ministras J. Olekas susitikime pasidžiaugė, kad nemažai farmacijos kompanijų derybose su Sveikatos apsaugos ministerija dėl vaistų kainų padarė nuolaidų ir dėl to mažėja pacientų priemokos, o sutaupytos Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšos lieka kompensavimo sistemoje. Tai leidžia į kainyną įtraukti naujus vaistus, kurie iki šiol kompensuojami nebuvo.

Krašto apsaugos ministras, pavaduojantis sveikatos apsaugos ministrą, pacientų atstovams pasiūlė susitikti dar kartą, praėjus kelioms savaitėms po naujo kainyno įsigaliojimo. Tuomet žmonės vaistinėse bus spėję patirti jo privalumus ar trūkumus.

SAM Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai
Vešliai, vyriškai barzdai. Vyriškiems vyrams.
#tikkokybiškospriemonės, #vyriškiritualai, #džentelmenai, #gyvenimobūdas, #inteligentai, #vyraisukuriaissaugu, #laimingosmoterys