Socialinis projektas „Sveikata ir teisme Sveikata“

VU, VU Santariškių klinikos
Suka ūsą - ne tik barzdotam gyvenimui.
#ūsai, #barzda, #plaukai, #aksesuarai, #dovanųidėjos, #dovanosvyrams

Nugaros skausmai vadinami XXI amžiaus epidemija, kuri gali aptemdyti gyvenimo džiaugsmą net ir jauniems žmonėms. Atliktų tyrimų duomenimis, nugaros skausmą yra jautę ar tebejaučia virš 80 proc. suaugusių žmonių“, – teigia Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Reabilitacijos, fizinės ir sporto medicinos katedros vadovas profesorius Alvydas Juocevičius.

Dirbant sėdimą darbą ir mažai fiziškai judant, kaklo, pečių ir nugaros skausmas vargina daugelį žmonių. Kasdien gauname daug informacijos apie sveiką gyvenseną ir fizinio aktyvumo naudą. Žinome, kad darbo metu reikia daryti pertraukas, tik ar dažnai jas darome? Žinome, kad reikia mankštintis, bet ar taisyklingai atliekame pratimus?

Vilniaus apygardos teisme vykusio socialinio projekto ,,SVEIKATA IR TEISME SVEIKATA“ metu į šiuos ir kitus klausimus atsakė prof. Alvydas Juocevičius ir dr. Inga Muntianaitė.

Rūpindamiesi savo sveikata, teismo darbuotojai gausiai susirinko pasiklausyti didelę patirtį turinčių VU Medicinos fakulteto specialistų patarimų apie fizinio aktyvumo reikšmę dirbant sėdimą darbą, prevencines priemones ir kitus sveikos gyvensenos principus. Susitikimų metu buvo ne tik pateikta teorinė medžiaga, bet ir parodyti trumpoms pertraukėlėms darbe tinkantys praktiniai įgūdžiai bei fiziniai pratimai.

Socialinis projektas sulaukė puikių atsiliepimų ir tikimasi taps puikia pradžia tolimesniam VU Medicinos fakulteto ir Vilniaus apygardos teismo bendravimui.

Komentarai
Vešliai, vyriškai barzdai. Vyriškiems vyrams.
#tikkokybiškospriemonės, #vyriškiritualai, #džentelmenai, #gyvenimobūdas, #inteligentai, #vyraisukuriaissaugu, #laimingosmoterys