Santariškių klinikose atgimsta medikų krepšinio komanda SANTA.LT

VU Santariškių klinikos
Suka ūsą - ne tik barzdotam gyvenimui.
#ūsai, #barzda, #plaukai, #aksesuarai, #dovanųidėjos, #dovanosvyrams

Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos garsėja pažangiausių, profesionaliausių medikų komanda, kuri kasdien gelbsti Lietuvos žmonių gyvybes. Dažnai pacientams kyla klausimas – o ką laisvalaikiu veikia ir kaip atsipalaiduoja medikai. Kai kas fotografuoja, kai kas būriuoja ar keliauja, dar kiti renkasi įvairias sporto šakas.

Šiandien galime pasidžiaugti, kad Santariškių klinikų sporto grupę papildė krepšinio komanda. Šiemet ligonės generaliniam direktoriui prof. Kęstučiui Strupui drauge su jaunaisiais ligoninės darbuotojais –  kraujagyslių chirurgu vyr. rezidentu Jonu Gutausku ir pilvo chirurgu Donatu Daniu – kilo idėja atgaivinti Santariškių klinikų krepšinio komandą, kuri atstovautų ne tik Klinikoms, bet ir gintų Lietuvos medikų garbę sostinės mėgėjų krepšinio C lygoje, medikų pasaulio žaidynėse ar kituose turnyruose bei varžybose.

Komandos pavadinimas simboliškas – „Santa.lt“. Ją sudaro daugialypės medikų bendruomenės nariai – tai ir pirmo kurso studentai bei karjeros laipteliais Santariškių klinikose kopiantys gydytojai rezidentai. Komandoje žaidžia ir jau studijas baigę gydytojai.

„Padedami prof. Kęstučio Strupo, įkūrėme komandą, kuriai akademikas ne tik vadovauja ir stebi jos pasiekimus, bet yra ir komandos įvaizdžio bei moralės formuotojas. Esame jam ir visoms Santariškių klinikoms dėkingi už žaidėjų aprangą ir sportinius batelius. Džiaugiamės, kad neprofesionali komanda turi tokį palaikymą bei sudarytas sąlygas žaisti krepšinį. Norime ne tik sportuoti, siekti gerų rezultatų, bet ir prisidėti prie Santariškių klinikų vardo garsinimo“, – apie krepšinio komandą entuziastingai pasakoja pilvo chirurgas Donatas Dainys.

Artimiausiu metu planuojami keli įvykiai – akcija Vaikų ligoninėje, kurios metu krepšininkai pasveikintų mažuosius pacientus ir pristatytų komandą, bei kalėdinis turnyras Lietuvos mediko taurei laimėti, kurioje kovos Santa.lt ir Kauno klinikų suburtos komandos.

„Džiaugiuosi mūsų jaunųjų kolegų entuziazmu. Santa.lt komanda aktyviai dalyvauja 2016-2017 m. sezono Sostinės krepšinio lygos čempionatuose. Šiuo metu C lygos H grupėje jie yra antri iš šešių komandų. Akivaizdu, kad komandai sekasi gerai – pavyzdžiui, paskutinė pergalė pasiekta 44 taškų persvara“, – savo įspūdžiais dalinasi Santariškių klinikų generalinis direktorius prof. K.Strupas.

Komentarai
Vešliai, vyriškai barzdai. Vyriškiems vyrams.
#tikkokybiškospriemonės, #vyriškiritualai, #džentelmenai, #gyvenimobūdas, #inteligentai, #vyraisukuriaissaugu, #laimingosmoterys