Santa.lt laimėjo International basketball medical tournament Grodno finalą

VU Santariškių klinikos
Suka ūsą - ne tik barzdotam gyvenimui.
#ūsai, #barzda, #plaukai, #aksesuarai, #dovanųidėjos, #dovanosvyrams

Šį savaitgalį „Santa.lt“ komanda dalyvavo International basketball medical tournament Grodno (Belarus).

Kaimynai baltarusiai mielai priėmė mūsų komandą, suorganizavo puikų krepšinio turnyrą bei pravedė ekskursiją po Grodno miestą.

Pirmąją žaidimo dieną „Santa.lt“ laimėjo abi varžybas ir pateko į finalą.

Finale susitiko „Santa.lt“ – Grodno komanda.

Finalas buvo puikus reginys žiūrovams, netrūko nei emocijų, nei gražių epizodų.

Priešininkai pirmą kėlinį bandė daryti viską, kad pavyktų susikrauti kuo didesnę persvarą, nes mūsiškius kaustė finalo jaudulys.

Antrą kėlinį komanda pradėjo aktyviai, tačiau niekaip nesugebėjo persverti rungtynių į savo pusę.

Per pirmus du kėlinius buvo visko – ir techninių pražangų, ir efektingų dėjimų. Labiausiai komandą į priekį traukė Jonas Gutauskas ir Tautvydas Rėkašius, atitinkamai per finalo rungtynes pelnę 30 ir 20 taškų. Santa.lt komandoje puikią gynybą demonstravo Mantas Jukna, jo gniaužtuose strigo visi priešininkų komandos žaidėjai.

Du likę kėliniai priklausė „Santa.lt“ komandai, kuri pagaliau perėmė rungtynių vadžias į savo rankas. Pagaliau pavyko padidinti turimą persvarą ir varžybas laimėjome rezultatu 72 -59.

Peeeeergalė !!!!!!!

Pirmasis „Santa.lt“ trofėjus šiame sezone iškovotas. Puikios emocijos ir džiaugsmo šokis po varžybų.

„Santa.lt“ komanda nori padėkoti Grodno medikams už šio turnyro organizavimą, viskas buvo puiku ir labai profesionaliai suorganizuota.