SAM sveikatos alėjoje – specialistų konsultacijos, patarimai ir praktiniai mokymai

SAM
Suka ūsą - ne tik barzdotam gyvenimui.
#ūsai, #barzda, #plaukai, #aksesuarai, #dovanųidėjos, #dovanosvyrams

Paskutinę birželio dieną Sveikatos apsaugos ministerija kviečia vilniečius ir sostinės svečius atvykti į Vilniaus gatvę prie ministerijos pastato. Čia bus atsidaryta  SAM sveikatos alėja.  Tai vieta, kurioje  bus galima susitikti su ministerijos vadovais ir specialistais, pasikonsultuoti pacientų teisių, medikų profesinės etikos klausimais, sužinoti viską apie Europos sveikatos draudimo kortelę ir kitus žmonėms svarbius  klausimus.

SAM sveikatos alėja taps ir tikru sveikos gyvensenos, žinių apie sveikatą universitetu. Čia bus galima sužinoti, kaip išvengti širdies ir kraujagyslių ligų, valgymo sutrikimų, pasitikrinti kraujo spaudimą, sužinoti savo kūno masės indeksą, dalyvauti pirmosios pagalbos teikimo pratybose. Visi norintys, galės pasimatuoti mobiliųjų telefonų spinduliuotę ar netgi sulaukti kosmetinio krepšelio turinio įvertinimo.

SAM sveikatos alėja atsidarys birželio 30 d. 15 valandą ir veiks iki 20 val. SAM kviečia visus vilniečius ir miesto svečius į Vilniaus gatvę 33, į Sveikatos alėja.

 

SAM Ryšių su visuomene skyrius,

samrsv@sam.ltwww.sam.lt

Komentarai

Related Post

Vešliai, vyriškai barzdai. Vyriškiems vyrams.
#tikkokybiškospriemonės, #vyriškiritualai, #džentelmenai, #gyvenimobūdas, #inteligentai, #vyraisukuriaissaugu, #laimingosmoterys