Prof. Makoto Suematsu apsilankė Medicinos fakultete

Be kategorijos, VU, VU Santariškių klinikos
Suka ūsą - ne tik barzdotam gyvenimui.
#ūsai, #barzda, #plaukai, #aksesuarai, #dovanųidėjos, #dovanosvyrams

Š. m. kovo 10 d. Vilniaus universiteto Medicinos fakultete viešėjo garbingas svečias iš Japonijos, MF Tarptautinio lygio mokslinis patarėjas prof. Makoto Suematsu. Profesorius skaitė paskaitą tema „Global data sharing and its importance for young students“. Svečias džiaugėsi, kad po pastarojo vizito Lietuvoje ne tik užsimezgė graži mokslinė bendrystė, bet ir pagerėjo jo lietuvių kalbos žinios. Profesorius susirinkusius nustebino prisistatydamas sklandžia lietuvių kalba. Prof. Makoto Suematsu atlydėjo gausi japonų delegacija ir Lietuvos Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Japonijoje dr. Egidijus Meilūnas. Ambasadorius išsakė nepaprastą susižavėjimą prof. Makoto Suematsu darbštumu ir pasiekimais, bei pasidžiaugė, kad Medicinos fakultete lankantis tokio lygio mokslininkams, studentai gauna ypatingą pažinimo ir mokslinio bendradarbiavimo galimybę neišeidami iš savo Alma Mater.

Svečius fakultete pasitiko susitikimo iniciatorius prof. Algirdas Utkus. Medicinos fakulteto dekanas taip pat skaitė pranešimą tema „Genetic Counseling in Lithuania: expetience and the future prospects“.

Renginio akimirkos.

Komentarai
Vešliai, vyriškai barzdai. Vyriškiems vyrams.
#tikkokybiškospriemonės, #vyriškiritualai, #džentelmenai, #gyvenimobūdas, #inteligentai, #vyraisukuriaissaugu, #laimingosmoterys