Nesibaigiančioje Vaiko raidos centro istorijoje padėtas taškas

SAM
Suka ūsą - ne tik barzdotam gyvenimui.
#ūsai, #barzda, #plaukai, #aksesuarai, #dovanųidėjos, #dovanosvyrams

Šiandien LR Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius su Sveikatos apsaugos ministru Juru Požela aptarė Vaiko raidos centro tolimesnės perspektyvos klausimus. Nuspręsta įsiklausyti į specialistų nuomonę ir grįžti prie naujo pastato statybų projekto.

„Vaiko raidos centras nėra tik ligoninė. Jis buvo kurtas, kaip plataus profilio paslaugas teikiantis centras. Valstybės pareiga yra skirti deramą dėmesį psichikos sveikatai, ypač vaikams. Mūsų garbės reikalas šią sritį iškelti į prioritetines”, – sakė ministras J. Požela.

Nutarta naujo Vaiko raidos centro pastato statybas pradėti jau šių metų rudenį pagal turimą modernų, šiuolaikinius reikalavimus atitinkantį projektą. Gydymo paskirties pastatas bus visiškai pritaikytas modernios vaikų psichiatrijos, integruotos į universiteto daugiaprofilinės ligoninės modelį, poreikiams. Naujame pastate numatytas ir vaikų neurologijos skyrius, ankstyvoji reabilitacija bei paauglių psichiatrijos skyrius, taip pat jame bus teikiamos atokvėpio paslaugos šeimoms, auginančioms  sunkios negalios vaikus.

Pasak ministro J. Poželos, iki naujo pastato statybų pabaigos svarbu užtikrinti veiklos tęstinumą, todėl šiuo metu naudojamos patalpos bus remontuojamos. „Iki naujo pastato atidarymo, žinoma, dar reikia šiek tiek palaukti, tačiau kol kas įstaiga savo veiklą tęs dabartinėse patalpose Vilniaus Žvėryno mikrorajone. Jau yra numatytos lėšos pastatų remontui. Bus tvarkomas  griūvantis stogas ir užtikrintos tinkamos sąlygos kokybiškoms ir saugioms pacientų paslaugoms teikti ir darbuotojų profesinei veiklai vykdyti. Būtent to pageidavo Vaiko raidos centro darbuotojai“, – sakė ministras.

Dabartinių naudojamų VRC pastatų Vytauto g. 15 sutvarkymui bus skirtas 91 tūkstantis eurų.

Ligita Poškaitė-Balkauskė
Sveikatos apsaugos ministro patarėja ryšiams su visuomene
Tel. +370 683 76 527

SAM Ryšių su visuomene skyrius,
samrsv@sam.lthttp://sam.lrv.lt

Komentarai
Vešliai, vyriškai barzdai. Vyriškiems vyrams.
#tikkokybiškospriemonės, #vyriškiritualai, #džentelmenai, #gyvenimobūdas, #inteligentai, #vyraisukuriaissaugu, #laimingosmoterys