Ministro A. Verygos komanda suformuota

SAM
Suka ūsą - ne tik barzdotam gyvenimui.
#ūsai, #barzda, #plaukai, #aksesuarai, #dovanųidėjos, #dovanosvyrams

Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos komandą papildė paskutinis jos narys. Ministro patarėja Nendrė Černiauskienė kuruos korupcijos prevencijos klausimus. Ji atrinkta per viešąją atranką, kurios metu kandidatai teikė savo kandidatūras į viceministro ir patarėjo pareigas.

Ministras A. Veryga dar kartą dėkoja visiems atrankoje dalyvavusiems kandidatams už skirtą laiką, norą kandidatuoti, o atrinktiems kandidatams – už laiką, skirtą dalykiniams darbo pokalbiams, iš kurių ir buvo atrinkta patarėja.

„Džiaugiuosi, kad galutinai suformuota puiki tikrų profesionalų ir savo veiklos entuziastų komanda, – teigia sveikatos apsaugos ministras, profesorius A. Veryga. – Neabejoju, kad dabar kartu  žengdami sveikos Lietuvos keliu nuveiksime iš tiesų daug reikšmingų darbų, skirtų žmonių gerovei“.

 

Išsamiau su naujais Sveikatos apsaugos ministerijos vadovais maloniai kviečiame susipažinti Sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainėje:

http://sam.lrv.lt/lt/struktura-ir-kontaktai/vadovybe

 

 

SAM Ryšių su visuomene skyrius, samrsv@sam.lt, http://sam.lrv.lt

Komentarai
Vešliai, vyriškai barzdai. Vyriškiems vyrams.
#tikkokybiškospriemonės, #vyriškiritualai, #džentelmenai, #gyvenimobūdas, #inteligentai, #vyraisukuriaissaugu, #laimingosmoterys