LSMU Akušerijos ir ginekologijos klinikai – tarptautinė akreditacija

LSMU Klinikos
Suka ūsą - ne tik barzdotam gyvenimui.
#ūsai, #barzda, #plaukai, #aksesuarai, #dovanųidėjos, #dovanosvyrams

Baigiantis birželiui, LSMU Akušerijos ir ginekologijos klinika sulaukė žinios, kad tarptautinių ekspertų sprendimu jų rezidentūros programa akredituota maksimaliam – 4 metų laikotarpiui.

Prieš mėnesį Akušerijos ir ginekologijos klinikoje apsilankiusi vertintojų komisija susipažino su klinikos darbu, susitiko su rezidentais ir jų dėstytojais, Kauno klinikų generaliniu direktoriumi prof. habil. dr. Renaldu Jurkevičiumi ir LSMU Podiplominių studijų centro dekanu doc. dr. Kęstučiu Petrikoniu.

Komisiją sudarė Europos akušerių ir ginekologų tarybos ir kolegijos (EBCOG) Akreditacijos komiteto pirmininkas prof. Jurijus Vladimirovas, dr. Mouradas Seifas iš Didžiosios Britanijos ir Europos akušerijos ir ginekologijos rezidentų organizacijos (ENTOG) atstovė dr. Aleksandra Kristufkova iš Slovakijos.

Vertintojų ataskaitoje pabrėžiama, kad prof. Rūta Nadišauskienė puikiai vadovauja klinikos darbui, mokymo procesas organizuotas sklandžiai, klinikoje yra tinkamos sąlygos dirbti ir mokytis. Svečiai atkreipė dėmesį, kad suburta stipri dėstytojų komanda, o klinikos darbuotojai supranta būtinybę nuolat tobulinti mokymo būdus.

Ekspertai rekomendavo daugiau dėmesio skirti praktiniams įgūdžiams lavinti, mokymo programą papildyti sveikatos ekonomikos, rizikos valdymo, psichosomatinės, psichoseksualinės medicinos klausimais.

„Tikimės, kad ataskaitoje pateiktos rekomendacijos padės toliau gerinti jūsų mokymo programas“, – rašoma prof. J. Vladimirovo laiške.

Po ketverių metų, įvykdžius rekomendacijose pateiktus nurodymus, akreditacija gali būti pratęsta dar trejiems metams.

LSMU Akušerijos ir ginekologijos klinika – pirmoji šio profilio klinika Baltijos šalyse, akredituota Europos akušerių ir ginekologų tarybos ir kolegijos. Ir tai jau šeštoji LSMU klinika, gavusi tarptautinę akreditaciją.

LSMU Neurochirurgijos klinika buvo pirmoji Lietuvoje, 2007 m. nusipelniusi pripažinimo Europoje. Akių ligų klinika akreditacijos sulaukė 2010 m. Praėjusiais metais akredituotos anesteziologijos, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos bei radiologijos rezidentūros programos.

Kauno klinikų informacija

Komentarai
Vešliai, vyriškai barzdai. Vyriškiems vyrams.
#tikkokybiškospriemonės, #vyriškiritualai, #džentelmenai, #gyvenimobūdas, #inteligentai, #vyraisukuriaissaugu, #laimingosmoterys