Krepšinio dvikovoje susirungė ir geriausi šalies medikai (PAPILDYTA GALERIJA)

LSMU Klinikos, VU Santariškių klinikos
Suka ūsą - ne tik barzdotam gyvenimui.
#ūsai, #barzda, #plaukai, #aksesuarai, #dovanųidėjos, #dovanosvyrams

Likus vos kelioms dienoms iki didžiųjų metų švenčių, didžiausios šalies klinikos – Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos bei Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikos – susitiko krepšinio aikštelėje. Abi komandos kovojo dėl „Mediko taurė 2016“ medalio. Medikų taurės varžybos – jau tradicija tampantis turnyras, kuris gydytojų bendruomenei yra labai svarbus ir kuriam yra atsakingai ruošiamasi. Šį kartą stipresni buvo Kauno klinikų medikai, kurie pergalę išplėšė santykiu 70:59.

Pirmuoju numeriu Vilniaus komandoje žaidžia Santariškių generalinis direktorius prof. Kęstutis Strupas, kuris, kaip pats sako, nuo seno yra didis krepšinio entuziastas. „Tokios varžybos gydytojų bendruomenei labai svarbios dėl kelių priežasčių. Mūsų darbo valandos ilgos, tad su kolegomis iš kitų klinikų pasimatyti ir pabendrauti dažnai netenka – šios draugiškos varžybos yra puiki proga palaikyti medikų bendruomenės vienybę. Be to, komandoje kartu susitinka skirtingų kartų, specializacijų atstovai. Čia, suvieniję jėgas, bendro tikslo siekia ir rezidentai, ir profesoriai. Visai kaip ir darbe“, – sakė Santariškų klinikoms atstovaujančios komandos Santa.lt prezidentas K. Strupas.

Renginį papildė profesionalių krepšinio turnyrų elementai – per pertraukėlę buvo rengiamos dėjimo į krepšį varžybos, kuriose nugalėjo Santa.lt komandos treneris, kapitonas ir žaidėjas Jonas Gutauskas, žiūrovus linksmino Lietuvos ryto krepšinio klubo šokėjos. Buvo nominuotas ir naudingiausias rungtynių žaidėjas, kuris pelnė daugiau nei pusę per rungtynes surinktų taškų – net 38. Juo tapo Martynas Laukaitis (Kauno klinikos). Ne taikliais metimais, tačiau gera nuotaika ir humoro jausmu prie renginio prisidėjo ir žymus psichiatras Algirdas Dambrava trumpam tapęs vakaro vedėju–Kalėdų Seneliu. Nugalėtojų taurė buvo garbingai įteikta Kauno klinikų komandos kapitonui prof. Kęstučiui Petrikoniui, kurio komanda šį kartą buvo neįveikiama.

Kasmetinės krepšinio varžybos visuomet vyks šventiniu laikotarpiu. Laikas pasirinktas neatsitiktinai: medikai savo pavyzdžiu bando parodyti, kad geriausias būdas išvengti nemalonių šventinio persivalgymo padarinių yra sportas. Vienas iš Santa.lt krepšinio komandos įkūrėjų, pilvo chirurgas Donatas Danys prasitarė, jog medikų taurės tradicija kitais metais ketina įgauti naują atspalvį. „Siekiame, kad mūsų pramogos atneštų naudą didesniam žmonių ratui, tad turnyrai nuo kitų metų taps labdaringu renginiu“, – pasakojo D. Danys.

 

Už foto ačiū Donatui Daniui

Komentarai
Vešliai, vyriškai barzdai. Vyriškiems vyrams.
#tikkokybiškospriemonės, #vyriškiritualai, #džentelmenai, #gyvenimobūdas, #inteligentai, #vyraisukuriaissaugu, #laimingosmoterys