Klaipėdos Jūrininkų ligoninės medikams – istoriko A. Bumblausko dovana

Jūrininkų ligoninė
Suka ūsą - ne tik barzdotam gyvenimui.
#ūsai, #barzda, #plaukai, #aksesuarai, #dovanųidėjos, #dovanosvyrams

Artėjant Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai, Klaipėdos jūrininkų ligoninės medikams prof. dr. Alfredas Bumblauskas įteikė neįkainojamą dovaną – paskaitą „Lietuvos valstybingumo viršukalnės“.

„Lietuviai turi tarsi tris valstybės šventes: Kovo 11-ąją,  Vasario 16-ąją ir Liepos 6-ąją. Dažnam kyla klausimas, kuri iš jų svarbesnė? Kurią reikia švęsti? Noriu pasakyti, kad šios datos žymi tris Lietuvas. Senąją – kunigaikščių Lietuvą, moderniąją – Smetonos Lietuvą, kurioje suklestėjo mūsų valstybingumas, ir Kovo 11-osios Lietuvą, kurią jaunoji istorikų karta vadina europine, transatlantine“, – sakė A.Bumblauskas.

Pasak profesoriaus, Kovo 11-oji nėra tik Vasario 16-osios restitucija. Tai pripažino ne tik istorikai. Profesorius priminė, kad 2000-aisiais, minint Lietuvos nepriklausomybės 10-metį, JAV kongreso abiejų rūmų sutampančioje rezoliucijoje buvo rašoma „1990 m. kovo 11 dienos deklaracija dėl Lietuvos Respublikos visiško suverenumo ir nepriklausomybės atkūrimo išardė buvusią Sovietų Sąjungą.

„Vytis niekada nebuvo pasiekęs tokių erdvių, kaip šiandien, patekęs ant euro. Šiandien ir portugalų Azoruose, ir ispanų Kanaruose ir dar tolimesniuose prancūzų užjūrio departamentuose Vytis yra Vytis ir praneša apie Lietuvą“ – optimistiškai savo paskaitą užbaigė A.Bumblauskas.

„Esame dėkingi profesoriui už mums skirtą laiką ir atgaivintą istorinę atmintį. Stulbinantis jo žinių bagažas ir gyva diskusija praturtino mūsų ligoninės darbuotojų žinias. Susitikimas su tokiu žmogumi eilinę dieną paverčia neeiline“, – džiaugėsi Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius Jonas Sąlyga.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

Komentarai

Panašūs straipsniai

Klaipėdos jūrininkų ligoninė šildysis ekologiškai... Klaipėdos jūrininkų ligoninės Psichiatrijos departamente atidaryta moderni biokuro katilinė, kuri gamins žaliąją energiją. Iki šiol skalūnų alyva šild...
Jūrininkų ligoninės medikai kilo į žygį prieš insu... Kas penkta moteris ir kas šeštas vyras per savo gyvenimą patiria insultą. Kas dvi sekundes vienas žmogus patiria insultą, kas šešias sekundes nuo jo m...
Vešliai, vyriškai barzdai. Vyriškiems vyrams.
#tikkokybiškospriemonės, #vyriškiritualai, #džentelmenai, #gyvenimobūdas, #inteligentai, #vyraisukuriaissaugu, #laimingosmoterys