Kauno klinikų pacientėms – gyvybiškai svarbi parama už daugiau nei 4 tūkst. Eur.

LSMU Klinikos
Suka ūsą - ne tik barzdotam gyvenimui.
#ūsai, #barzda, #plaukai, #aksesuarai, #dovanųidėjos, #dovanosvyrams

Tarptautinės Vilniaus moterų asociacijos (angl. International Women’s Association of Vilnius) organizuotame jau aštuntajame labdaros „Sužydėjusi viltis“ renginyje surinkta beveik 26 tūkstančių eurų suma, skirta krūties vėžio diagnostikos priemonėms – stulpelinėms biopsinėms adatoms ir žymekliams pirkti. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos iš Tarptautinės Vilniaus moterų asociacijos šiemet gavo paramos už daugiau nei 4300 Eur.

„Vertiname ilgametę Jūsų paramą mūsų ligoninei, – Dėkojo Kauno klinikų generalinis direktorius prof. habil. dr. Renaldas Jurkevičius. – Ji mūsų specialistams ir pacientams svarbi ne tik finansiškai, bet ir morališkai“.

 

Tarptautinė Vilniaus moterų asociacija Kauno klinikoms, kuriose gydomos onkologinėmis ligomis sergantys pacientai, padovanojo biopsinių adatų, naudojamų krūties vėžio radiologinei diagnostikai ir krūties žymeklių, kurie naudojami prieš operaciją pažymėti krūtyje naviko vietą. „Mes esame dėkingi už dovanas, kurios gerina pagalbos prieinamumą įtariant krūties onkologines ligas“, – teigė Kauno klinikų Onkologijos ir hematologijos klinikos vadovė prof. Elona Juozaitytė. Profesorei pritarė ir Radiologijos klinikos vadovas prof. Algidas Basevičius, pirmadienio rytą Tarptautinės Vilniaus moterų asociacijos atstoves pakvietęs į ekskursiją po Kauno klinikų Radiologinės diangostikos centrą.

Lietuvoje kasdien vėžio diagnozę išgirsta beveik 50 žmonių, virš 90 tūkst. žmonių šiuo metu serga onkologinėmis ligomis. Tarp moterų susirgimų vėžiu Lietuvoje šiuo metu pirmą vietą užima krūties vėžys – kasmet apie 1600 moterų Lietuvoje sužino, kad serga šia liga.

„Džiaugiamės tokiais gerais šio labdaros projekto rezultatais ir dėkojame visiems už paramą ir neabejingumą. Ilgus metus Lietuvoje buvo kovojama su krūties vėžio padariniais. Dabar medicinai pažengus į priekį galima diagnozuoti ligą ankstyvojoje stadijoje. Esami laimingi galėdami prisidėti prie šios ligos prevencijos Lietuvoje ir paskatinti moteris tikrintis ir taip rūpintis savo sveikata, užkirsti kelią krūties vėžio išvešėjimui. Malonu, kad visuomeninių organizacijų dėka Lietuva ištraukia daugybę moterų iš šios klastingos ligos spąstų,“ – sakė Ethel Cushing, Tarptautinės Vilniaus moterų asociacijos prezidentė.

Per aštuonerius labdaros vakarų „Sužydėjusi viltis“ metus buvo surinkta beveik 146,5 tūkstančiai eurų, Lietuvos ligonines jau pasiekė beveik 5430 taip reikalingų biopsinių adatų.

Tarptautinė Vilniaus moterų asociacija jau aštuonioliktus metus vienija Lietuvoje gyvenančias užsienio šalių ambasadų darbuotojų ir verslininkų žmonas bei veiklias Lietuvos moteris. Tai savanoriška veikla pagrįstas projektas, prie kurio kasmet prisijungia vis daugiau atsakingų moterų.

Tarptautinės Vilniaus moterų asociacijos ir Kauno linikų informacija, L. Andriušio nuotr.

Daugiau informacijos: www.iwavilnius.com

Komentarai
Vešliai, vyriškai barzdai. Vyriškiems vyrams.
#tikkokybiškospriemonės, #vyriškiritualai, #džentelmenai, #gyvenimobūdas, #inteligentai, #vyraisukuriaissaugu, #laimingosmoterys