Kauno klinikų medicinos darbuotojams antrąkart šiemet didinami atlyginimai

LSMU Klinikos
Suka ūsą - ne tik barzdotam gyvenimui.
#ūsai, #barzda, #plaukai, #aksesuarai, #dovanųidėjos, #dovanosvyrams

Nuo 2016 m. liepos 1 dienos visiems Kauno klinikų darbuotojams didinami atlyginimai. Tai jau antrasis atlyginimų kėlimas šiais metais – nuo gegužės mėn. didesnius darbo užmokesčius gauna visi LSMU ligoninės gydytojai ir slaugytojai. Dabar darbo užmokestis didės vidutiniškai 8,5 procento medicinos darbuotojams ir ne mažiau 5 proc. nemedicininiam personalui.

„Džiaugiamės galėdami atlyginimus pakelti visiems ligoninės darbuotojams, – sako Kauno klinikų generalinis direktorius prof. habil. dr. Renaldas Jurkevičius. – 8,5 proc. kartu su gegužės mėnesio atlyginimų didinimu medicinos personalui sudaro net iki 14 proc. didesnį darbo užmokestį mūsų gydytojams ir slaugytojams.“

 

Kadangi jau susitarta su visomis teritorinėmis ligonių kasomis dėl paslaugų 2016 metais, Kauno klinikų vadovai priėmė sprendimą didinti atlyginimus visiems ligoninės darbuotojams.

Profesorius R. Jurkevičius tai įvardija kaip visų ligoninės darbuotojų atsidavusio darbo dėka pasiektą rezultatą: „Mes darome viską, kad Kauno klinikų darbuotojai jaustųsi įvertinti už savo prasmingą darbą“.

Apie tai, kad nuo šių metų liepos mėnesio visų šalies sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams bus pakelti atlyginimai dar gegužės mėnesį pranešė premjeras Algirdas Butkevičius, sveikatos apsaugos ministras Juras Požela ir Lietuvos gydytojų sąjungos prezidentas prof. Liutauras Labanauskas. Sveikatos apsaugos ministro įsakyme „Dėl lėšų skyrimo iš PSDF biudžeto rezervo 2016 m.“ rekomenduota ligoninėms PSDF biudžeto rezervo rizikos valdymo dalies lėšas naudoti įstaigų darbuotojų atlyginimams didinti.

Kauno klinikų informacija

Komentarai
Vešliai, vyriškai barzdai. Vyriškiems vyrams.
#tikkokybiškospriemonės, #vyriškiritualai, #džentelmenai, #gyvenimobūdas, #inteligentai, #vyraisukuriaissaugu, #laimingosmoterys