Kauno klinikose pradėjo dirbti pirmieji savanoriai

LSMU Klinikos
Suka ūsą - ne tik barzdotam gyvenimui.
#ūsai, #barzda, #plaukai, #aksesuarai, #dovanųidėjos, #dovanosvyrams

Birželio pradžioje Kauno klinikose pradėjo dirbti pirmoji savanorių grupė, baigusi specialius mokymus. Į pirmąją savanorių grupę susirinko 19 žmonių, iš kurių net 14 pasirinko ilgalaikę (ilgesnę nei 6 mėn.) savanorystę, o 5 savanoriai Kauno klinikose dirbs tik vasaros laikotarpiu. 

Kauno klinikų Slaugos koordinavimo tarnybos vyr. specialistė Zita Zailskienė, koordinuojanti savanorystės procesą ligoninėje, džiaugiasi, kad tiek motyvuotų ir geranoriškų savanorių susirinko į pirmąsias pamokas. „Jų savanorystės pasirinkimo motyvai tiesiog įkvepia. Pagrindinis visų savanorių tikslas – pacientų gerovė, o tai yra labai kilniaširdiška ir gražu”, – gerų žodžių savanoriams negailėjo Z. Zailskienė.

Kauno klinikų direktorė visuomenės sveikatai, studijoms ir mokslui prof. Lina Jaruševičienė teigė, kad tai – ypatingas įvykis ligoninės istorijoje, kai oficialiai prasidėjo savanorystės judėjimas: „Labai džiugu matyti tiek pozityvių žmonių, kurie supranta, kiek daug prasmingų darbų gali padaryti, ir kokie svarbūs jie yra pacientams”.

IMG 8375

Savanoriai dirbs ligoninės ir jos filialų skyriuose administracinėje srityje, padės medicinos personalui, pacientams ir jų artimiesiems. Pirmiesiems savanoriams pažymėjimai išduoti birželio 23 d.

Kauno klinikų inf., K. Šimatonio nuotr.

Komentarai
Vešliai, vyriškai barzdai. Vyriškiems vyrams.
#tikkokybiškospriemonės, #vyriškiritualai, #džentelmenai, #gyvenimobūdas, #inteligentai, #vyraisukuriaissaugu, #laimingosmoterys