Kaip rasti informaciją apie vaistą?

SAM
Suka ūsą - ne tik barzdotam gyvenimui.
#ūsai, #barzda, #plaukai, #aksesuarai, #dovanųidėjos, #dovanosvyrams

Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba prie LR sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – VVKT) primena, kad visą patvirtintą informaciją apie Lietuvoje registruotus vaistus – vaisto charakteristikų santrauką, pakuotės ženklinimo informaciją, pakuotės lapelį – galima rasti VVKT svetainėje, adresu http://extranet.vvkt.lt/paieska/.

Informaciją apie vaistą, registruotą Europos Komisijos sprendimu, galima rasti Bendrijos vaistinių preparatų registre. Europos Bendrijoje registruotų vaistinių preparatų registrą tvarko ir prižiūri Europos vaistų agentūra (EVA).

Specialistai pažymi, kad tik VVKT svetainėje skelbiama informacija apie vaistus yra nuolat atnaujinama ir oficiali. Taip pat VVKT svetainėje, rubrikoje „Naujienos“ galima rasti ir kitą aktualią informaciją, susijusią tiek su vaistų saugumu, tiek su galimu atskirų vaistų tiekimo sutrikimu.

 

Naudojimasis paieška: http://extranet.vvkt.lt/paieska

Kaip rasti informaciją apie dominantį vaistą?

 

1. Paieškos laukelyje „Sugalvotas arba bendrinis pavadinimas“ įveskite ieškomo vaisto pavadinimo bent tris raides. Kuo mažiau raidžių įrašysite, tuo daugiau susijusių rezultatų gausite. Tačiau įvedant daugiau raidžių, didėja klaidos tikimybė.
2. Spauskite „Ieškoti“
3. Peržiūrėkite gautą vaistų sąrašą. Sąraše neradus ieškomo vaisto, paiešką pakartokite, įvesdami kitokį vaisto pavadinimo fragmentą. Jei kelis kartus pakartojus paiešką ieškomo pavadinimo nerandate, tai šis vaistas Lietuvoje nėra įregistruotas.
4. Parodytame vaistų sąraše paspauskite ieškomo vaisto pavadinimą. Atsidarys rūpimo vaisto paieškos lentelė.
5. Eilutėje „Plačiau apie vaistą“ spauskite žodžius „Parsisiųsti priedus lietuvių kalba“ (jei yra). Atsisiųstą dokumentą atsidarykite arba išsisaugokite savo kompiuteryje. Atsidarę jį suraskite dalį „Pakuotės lapelis“.

 

Daugiau informacijos:

Simona Kudelienė
Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos
prie LR sveikatos apsaugos ministerijos
Vaistų saugumo ir informacijos skyrius
Tel. nr. 8 5 212 4059
El. p. simonakudeliene@vvkt.lt

Komentarai
Vešliai, vyriškai barzdai. Vyriškiems vyrams.
#tikkokybiškospriemonės, #vyriškiritualai, #džentelmenai, #gyvenimobūdas, #inteligentai, #vyraisukuriaissaugu, #laimingosmoterys