Jaunieji gydytojai kviečia į TransForm 2.0

JGA, Konferencijos
Suka ūsą - ne tik barzdotam gyvenimui.
#ūsai, #barzda, #plaukai, #aksesuarai, #dovanųidėjos, #dovanosvyrams

Galingiausias jaunųjų gydytojų renginys grįžta: šių metų vasario 3-5 dienomis Birštone vyks įspūdingas jaunųjų gydytojų forumas TransForm 2.0. Jame iš pagrindų susipažinsime su sveikatos sistema, atpažinsime kaip galime tapti aktyvia jos dalimi. Kartu su valdžios ir universitetų atstovais kursime konkrečius žingsnius kaip pasiekti, bene svarbiausio tikslo dabartiniame jaunųjų gydytojų ruošime – reglamentuoti etapines kompetencijas. Susipažinsime su CanMEDS paradigma, mokysimės tapti pilnaverčiais šiuolaikiniais medicinos specialistais.

 

Tris forumo dienas veiklos suksis aplink tris pagrindines ašis: dalykinę, edukacinę ir vertybinę.

 

Dalykinė ašis: formuluosime rezidentų etapinių reglamentavimo strategiją.

 

Edukacinė ašis: iš arti susipažinsime su sveikatos apsaugos sistemos Lietuvoje funkcionavimo struktūra, atrasime aktyvų jaunojo gydytojo vaidmenį joje.

 

Vertybinė ašis: kalbėsime apie bendruomeniškumą, atvirumą ir drąsą. Mokysimės interesų atstovavimo pagrindų. Ugdysime bendruomeniškumą, gebėjimą dirbti ir priimti sprendimus komandoje.

 

Viso forumo metu vyks lyderystės bei motyvacijos užsiėmimai, fizinės treniruotės ir proto mankštos. Jaunųjų gydytojų asociacija kartu su Sveikatingumo ir saviugdos akademija organizuodama forumų TransForm ciklą, siekia kurti sveikos sistemos viziją. Dideli pokyčiai nevyksta greitai, tačiau jie gali prasidėti jau dabar.

Sveikatingumo ir saviugdos akademija forumo dalyviams siūlys grupės ir komandos koučingo elementus, tris TransForm 2.0 dienas paversiančius į nuoseklų brendimo pokyčiams, asmeninio augimo ir naujų įžvalgų kupiną procesą. Sudarysime atviro bendravimo ir gilesnio klausymosi atmosferą. Mąstysime, dalinsimės ir girdėsime vieni kitus.

 

TransForm 2.0 lektoriai – savo srities profesionalai:

 

Prof. Aurelijus Veryga. Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministras.

 

Doc. Kęstutis Skauminas. Gydytojas neurochirurgas, sertifikuotas sveikatingumo koučingo specialistas.

 

Justina Januševičienė. LR Sveikatos apsaugos ministerijos Sveikatos išteklių priežiūros ir inovacijų valdymo departamento direktorė.

 

Šarūnas Narbutas. Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos (POLA) prezidentas, Lietuvos Respublikos Prezidentės patarėjas.

 

Prof. Kęstutis Petrikonis. Gydytojas neurologas, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto prorektorius studijoms.

 

Prof. Vytautas Kasiulevičius. Bendrosios praktikos gydytojas, Vilniaus universiteto Podiplominių studijų prodekanas.

 

Doc. Juozas Kupčinskas. Gydytojas gastroenterologas, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Podiplominių studijų centro dekanas.

 

Arnas Markevičius. Profesionalus lektorius, verslininkas.

 

Gintaras Vilda. Verslininkas, Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos direktorius.

 

Prof. Arūnas Lukoševičius. Kauno technologijos universiteto Biomedicinos inžinerijos instituto direktorius, Lietuvos mokslo premijos laureatas.

 

Daugiau informacijos apie renginį bei registracija Jaunųjų gydytojų asociacijos internetinėje svetainėje www.jauniejigydytojai.lt.

 

Jaunųjų gydytojų asociacija (JGA) – vienintelė nacionaliniu mastu Lietuvos jaunuosius gydytojus vienijanti organizacija, kurios misija – užtikrinti jaunųjų gydytojų interesus, siekiant kokybiškos darbo aplinkos bei profesinio tobulėjimo galimybes bei ginti nacionalinį sveikatos interesą.

 

Į visus iškilusius klausimus atsakys:

Aurimas Pečkauskas

Jaunųjų gydytojų asociacijos valdybos narys

TransForm 2.0 organizacinio komiteto pirmininkas

El.paštas: aurimas.peckauskas@gmail.com

Mob.tel.: +37062082572

 

cover2

Komentarai

Panašūs straipsniai

Jaunųjų gydytojų forume TransForm 2.0 diskutuota a... Jaunųjų gydytojų asociacija (JGA) jau antrą kartą organizavo forumą TransForm 2.0 „Čia ir dabar!“, kuris vasario 2-3 dienomis vyko Birštone. TransForm...
Vešliai, vyriškai barzdai. Vyriškiems vyrams.
#tikkokybiškospriemonės, #vyriškiritualai, #džentelmenai, #gyvenimobūdas, #inteligentai, #vyraisukuriaissaugu, #laimingosmoterys