Gausus pirmakursių studentų iš Izraelio būrys rugsėjį žada papildyti LSMU gretas

LSMU, LSMU Klinikos
Suka ūsą - ne tik barzdotam gyvenimui.
#ūsai, #barzda, #plaukai, #aksesuarai, #dovanųidėjos, #dovanosvyrams

Balandžio 26-29 dienomis LSMU Odontologijos fakulteto prodekanė prof. Julija Narbutaitė, Tarptautinių ryšių ir studijų centro tarptautinių programų koordinatorės Rūta Antanaitienė ir Žaneta Dičkutė bei psichologas Jevgenij Razgulin lankėsi Tel Avive, Izraelyje. Vizito metu LSMU atstovai organizavo du stojamuosius egzaminus, kuriuose iš viso dalyvavo 50 kandidatų, norinčių studijuoti LSMU. Pirmąją dieną egzamine dalyvavo “Medical Doctor International Studies” (Medicinos gydytojų tarptautinės studijos) paruošiamųjų kursų studentai, o antrąją – LSMU absolvento Philip Perlov pasiūlyti kandidatai.

Laikiusieji egzaminus nustebino puikiomis žiniomis ir pasiektais aukštais rezultatais: studijų vietos LSMU buvo pasiūlytos 43 Izraelio piliečiams, iš kurių 34 pasirinko medicinos studijas, 5 – odontologijos ir 4 – veterinarinės medicinos studijų programas. Sužinoję stojamojo egzamino rezultatus, kai kurie būsimi studentai vos sutramdė džiaugsmo ašaras, kadangi yra daug gero girdėję apie Lietuvos sveikatos mokslų universitetą ir siekia prisijungti prie LSMU jau studijuojančių savo draugų ir giminaičių iš Izraelio.

Po egzamino būsimi studentai buvo plačiau supažindinti su LSMU, anglų kalba vykdomomis studijų programomis, paramos studentams sistema užsienio studentams, taip pat jiems buvo pristatytas Kaunas ir Lietuva. Prof. Julija Narbutaitė detaliai pristatė odontologijos studijų programą. Dalis studentų jau anksčiau buvo lankęsi Lietuvoje, todėl puikiai žinojo pagrindinius faktus apie Lietuvą, kiti studentai planuoja dalyvauti TRSC organizuojamose „Open days“ (Atvirų durų dienose), susipažinti su Universiteto infrastruktūra, studijų organizavimu, apgyvendinimo galimybėmis.

Vizito metu su „Medical Doctors International Studies“ vadovu Moshe Cohen bei kitą dieną su LSMU absolventu Philipu Perlovu buvo aptartos tolimesnio bendradarbiavimo gairės pritraukiant naujus užsienio studentus į LSMU. Paskutinę vizito dieną universiteto atstovai susitiko su keliais LSMU studijuojančių studentų tėvais.

TRSC atstovai džiaugiasi sėkmingu vizitu Tel Avive ir tikisi, kad motyvuoti bei puikiais egzamino rezultatais nustebinę Izraelio piliečiai studijoms pasirinks Kauną ir papildys vis gausėjančias užsienio studentų gretas LSMU.

LSMU TRSC psichologas

 

 

Komentarai

Panašūs straipsniai

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Lietuvos... 2016 m. balandžio 7-ą dieną vizito, skirto pirmajam LSMU Izraelio alumnų susitikimui, metu universiteto delegacija pasirašė bendradarbiavimo sutartį s...
Vešliai, vyriškai barzdai. Vyriškiems vyrams.
#tikkokybiškospriemonės, #vyriškiritualai, #džentelmenai, #gyvenimobūdas, #inteligentai, #vyraisukuriaissaugu, #laimingosmoterys