Galapagų festivalio dalyviai džiaugėsi sužinoję naujų faktų apie užkrečiamąsias ligas

SAM, ULAC
Suka ūsą - ne tik barzdotam gyvenimui.
#ūsai, #barzda, #plaukai, #aksesuarai, #dovanųidėjos, #dovanosvyrams

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) specialistai liepos 29-30 dienomis Zarasuose vykusio muzikos ir pramogų festivalio „Galapagai 2016” metu pakvietė renginio dalyvius  daugiau sužinoti apie užkrečiamąsias ligas ir jų prevenciją.

Festivalio metu veikė ULAC informacinė palapinė, kurioje centro specialistai suorganizavo viktoriną – Ką aš žinau, apie užkrečiamąsias ligas?”. Čia jie dalinosi žiniomis ir kartu aptarė viktorinos atsakymus. Įdomu tai, kad kaip ir kiekvienais metai, retas viktorinos dalyvis žinojo, kad žodis vakcina yra kilęs nuo lotyniško žodžio „vacca“ – karvė.Taip pat jie stebėjosi sužinoję, kad erkiniu encefalitu galima užsikrėsti įsisiurbus erkei ir vartojant nevirintą, nepasterizuotą ožkos ar karvės pieną, o antibiotikai veiksmingi tik prie bakterinių ligų.

ULAC centro partneriai pasirūpino viktorinos dalyvių prizais. Specialistai jiems įteikė rankų dezinfekavimo gelius ir priemones, skirtas apsisaugoti nuo lytiškai plintančių ligų. Taip pat dovanų sulaukė ir tėvai su mažaisiais ant rankų – jiems dovanotos knygelės su vaikų profilaktinių skiepijimų kalendoriumi, kuriose aktuali informacija apie skiepus.

 

 

Daugiau informacijos:
Gintarė Bazevičiūtė
Mob.+370 672 94281
gintare@ulac.lt
Švietimo ir komunikacijos skyrius
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras

Komentarai

Related Post

Vešliai, vyriškai barzdai. Vyriškiems vyrams.
#tikkokybiškospriemonės, #vyriškiritualai, #džentelmenai, #gyvenimobūdas, #inteligentai, #vyraisukuriaissaugu, #laimingosmoterys