E. Sveikatos projekto klaidos jau yra taisomos

SAM
Suka ūsą - ne tik barzdotam gyvenimui.
#ūsai, #barzda, #plaukai, #aksesuarai, #dovanųidėjos, #dovanosvyrams

Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) vadovybė visada vertina Valstybės kontrolės (VK) teikiamas išvadas ir rekomendacijas, nes šios institucijos patarimai yra vertingi, padeda taisyti sistemines klaidas sveikatos priežiūros sistemoje, kurias SAM vadovybė ir pati mato bei fiksuoja. Tad neabejotinai į šias pateiktas rekomendacijas bus atsižvelgta ir jomis vadovaujantis taisomi E. sveikatos trūkumai.

SAM vadovybė atkreipia dėmesį, kad yra paveldėtas itin sudėtingas projektas, kuris tęsiasi nuo 2005 m. ir kurio du pirmieji bandymai buvo nesėkmingi.

„Taip pat šiai dienai nustatėme, kad ir trečiasis E. sveikatos projektas turi ne vieną probleminę vietą, pvz. nėra supaprastintas el. parašo naudojimas, kaip kitose šalyse ir kt. Neabejotinai, šias ir kitas problemas būtina spręsti. Suprasdama E. sveikatos ypatingą svarbą bei įvertinusi jau išleistą pinigų sumą – 40 mln. Eur, dabartinė ministerijos vadovybė prisiima atsakomybę taisyti problemines E. sveikatos projekto vietas, taip išsprendžiant dėl jų kylančias problemas. Jau yra duoti konkretūs terminai atsakingiems SAM darbuotojams VK nurodytiems trūkumams šalinti“, – sako ministro patarėjas Audrius Daunoravičius, kuruojantis E. Sveikatos klausimus.

Valstybės kontrolės išvados parodo klaidas, kurios buvo padarytos ankstesnių ministerijos vadovybių, tad neabejotinai jas turėsime išspręsti.

Dėl galimai korupcinio pobūdžio kai kurių projekto dalyvių veiklos, esame kreipęsi į spec. tarnybas. Ministerija pasirengusi efektyviai bendradarbiauti su Specialiųjų tyrimų tarnyba, panaikinant korupciją ir jos pasireiškimo tikimybę toliau plėtojant E. Sveikatos projektą.

Komentarai
Vešliai, vyriškai barzdai. Vyriškiems vyrams.
#tikkokybiškospriemonės, #vyriškiritualai, #džentelmenai, #gyvenimobūdas, #inteligentai, #vyraisukuriaissaugu, #laimingosmoterys