Danijos vėžio draugijos tyrimų centro vadovo vizitas LSMU ir Kauno klinikose

LSMU Klinikos
Suka ūsą - ne tik barzdotam gyvenimui.
#ūsai, #barzda, #plaukai, #aksesuarai, #dovanųidėjos, #dovanosvyrams

Pirmadienį Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU) ir jo ligoninėje Kauno klinikose lankėsi Danijos vėžio draugijos tyrimų centro Kopenhagoje direktorius prof. Julio Celis. Jis yra Europos komisaro, atsakingo už tyrimus, mokslą ir inovacijas patarėjų grupės narys, Europos vėžio tyrimų akademijos politikos komiteto vadovas ir žurnalo Molecular Oncology vyriausiasis redaktorius.

 

Svečias susitiko su LSMU rektoriumi prof. Remigijumi Žaliūnu ir Medicinos akademijos kancleriu prof. Viliumi Grabausku, apsilankė LSMU ligoninėje Kauno klinikose. Su ligoninės generaliniu direktoriumi prof. Renaldu Jurkevičiumi, Inovacijų vertinimo ir diegimo tarnybos vadovu prof. Dainium Pavalkiu, Onkologijos skyriaus vadove doc. Rasa Jančiauskiene bei Mokslo ir studijų koordinavimo tarnybos vadove prof. Žemyna Milašauskiene prof. J. Celis pasidalijo mintimis apie Europoje kuriamą vėžio centrų tinklą. Šios iniciatyvos tikslas – į vieną tinklą sujungus aukščiausio lygio vėžio centrus sukoncentruoti kuo daugiau pacientų, standartizuoti vėžio diagnostikos ir gydymo procedūras, kad būtų galima pagerinti teikiamos pagalbos kokybę.

Bendradarbiaujančios įstaigos, tarp kurių svečias įvardijo Heidelbergo, Paryžiaus, Stokholmo Karolinskos, Amsterdamo vėžio centrus, galėtų kartu įgyvendinti mokslinius projektus, keistis duomenimis, vykdyti ilgalaikę pacientų stebėseną, vertinti naujausių gydymo būdų veiksmingumą ir ekonominę naudą.

Celis su Pavalkiu labeViešnagės Kaune metu svečias susitiko su Kauno klinikų Genetikos ir molekulinės medicinos klinikos vadove dr. Virginija Ašmoniene, Patologinės anatomijos klinikos vadove prof. Dalia Pangonyte ir LSMU Onkologijos instituto Onkologijos mokslo laboratorijos vadove doc. Rasa Ugenskiene. Lydimas Virškinimo sistemos tyrimų instituto direktoriaus akademiko Limo Kupčinsko, prof. J. Celis apžiūrėjo šio instituto laboratorijas Naujausių farmacijos ir sveikatos technologijų centre bei atnaujintame LSMU Mokomajame laboratoriniame korpuse, domėjosi laboratorijose įgyvendinamais projektais ir bendradarbiavimo su kitomis institucijomis patirtimi.

Svečiui neliko abejonių, kad LSMU ir Kauno klinikų bendradarbiavimas atitinka geriausiuose Europos vėžio centruose vykstančią mokslinių tyrimų, studijų ir klinikinės praktikos integraciją, kuri itin aktuali mokslo pažangai ir naujausių laimėjimų laukiantiems pacientams, sergantiems onkologinėmis ligomis.

Kauno klinikų informacija
K. Šimatonio nuotraukos

Komentarai
Vešliai, vyriškai barzdai. Vyriškiems vyrams.
#tikkokybiškospriemonės, #vyriškiritualai, #džentelmenai, #gyvenimobūdas, #inteligentai, #vyraisukuriaissaugu, #laimingosmoterys