Čekijos ambasadorius aplankė Kauno klinikas

LSMU Klinikos
Suka ūsą - ne tik barzdotam gyvenimui.
#ūsai, #barzda, #plaukai, #aksesuarai, #dovanųidėjos, #dovanosvyrams

Penktadienį, lapkričio 6 d., oficialaus vizito Kaune metu Čekijos Respublikos ambasadorius Bohumil Mazanek lankėsi Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninėje Kauno klinikose.

Čekijos diplomatų delegacija, vadovaujama ambasadoriaus Lietuvoje B. Mazanek, susipažino su Kauno klinikų teikiamomis paslaugomis, plėtros planais ir domėjosi galimomis bendradarbiavimo tarp Lietuvos ir Čekijos specialistų sritimis.

„Mes labai džiaugiamės priimdami svečius iš Čekijos ambasados. Darbiniai santykiai su Čekijos medicinos specialistais vystomi įvairiose sveikatos priežiūros srityse, ir mes esame atviri kitoms bendradarbiavimo kryptims“, – pasitikdamas svečius kalbėjo Kauno klinikų generalinis direktorius prof. habil. dr. Renaldas Jurkevičius. Susitikimo metu su ligoninės administracija Čekijos ambasados atstovai domėjosi medicinos paslaugomis, ateities planais ir galimybėmis didžiausioje Lietuvos sveikatos priežiūros įstaigoje.

„Lietuva garsėja ne tik gražia gamta, bet ir įspūdingais medicinos pasiekimais bei teikiamomis sveikatos priežiūros paslaugomis“, – ekskursijos metu po Kauno klinikas susižavėjimo neslėpė B. Mazanek. Ambasadorius patikino, kad Čekija yra suinteresuota bendradarbiavimu su Kauno klinikomis: „Neabejojame, kad galime daug vieni iš kitų išmokti“.

Kauno klinikų medikai palaiko ryšius su Čekijos specialistais neurochirurgijos, transplantologijos, kardiologijos ir kitose srityse. Kauno klinikų Ausų, nosies ir gerklės ligų klinikos medikus Čekijos specialistai mokė kochlearinės implantacijos subtilybių. Šį rudenį Kauno klinikų otochirurgai šią operaciją atliko jauniausiam vaikui Lietuvoje. Čekijos Respublika yra viena iš neplakančios širdies donorystės lyderių Europoje, kuri yra sektinas pavyzdys Kauno klinikų Transplantologijos centrui.

Ligoninės administracija svečiams aprodė naująjį Kauno klinikų Traumų ir skubios pagalbos centrą, modernią Vaikų ligų kliniką ir Kardiologijos kliniką, neatsiliekančią nuo daugelio to paties profilio centrų Vakarų Europos valstybėse.

 

Kauno klinikų inf.

 

Komentarai
Vešliai, vyriškai barzdai. Vyriškiems vyrams.
#tikkokybiškospriemonės, #vyriškiritualai, #džentelmenai, #gyvenimobūdas, #inteligentai, #vyraisukuriaissaugu, #laimingosmoterys