19-oji tarptautinė specializuota bendrosios medicinos, odontologijos ir sveikatingumo paroda BaltMEDICA 2015

Konferencijos
Suka ūsą - ne tik barzdotam gyvenimui.
#ūsai, #barzda, #plaukai, #aksesuarai, #dovanųidėjos, #dovanosvyrams

19-oji  tarptautinė specializuota bendrosios medicinos, odontologijos ir sveikatingumo paroda

BALTMEDICA 2015

Data: 2015 m. rugsėjo 10 – 12 dienomis

Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO

11221897_759479140864718_2462489664123750793_n

 

Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO jau 19-ąjį kartą rengiamoje didžiausioje Baltijos šalyse tarptautinėje parodoje BALTMEDICA 2015 bus demonstruojamos medicinos ir laboratorijų, odontologijos, optikos ir farmacijos naujovės, vyks aktualūs šių tematikų renginiai. Kartu daug dėmesio bus skiriama įvairiems sveikatos stiprinimo, geros emocinės savijautos, saugios aplinkos kūrimo būdams, sveikam gyvenimo būdui propaguoti. Vyks nemokamos konsultacijos.

 

Tradiciškai didžiausia bus odontologijos bendrovių ekspozicija. Čia bus galima susipažinti ne tik su produktais ir įranga, tačiau ir su odontologijos paslaugomis bei jų teikėjais. Bus surengta ir odontologų konferencija. Kitą ekspozicijų dalį sudarys medicinos naujienos: įvairios medžiagos, priemonės ir įranga medicinos įstaigoms ir laboratorijoms, farmacijos produktai, reabilitacijai ir diagnostikai skirta įranga, ligoninių baldai, sterilizavimo, dezinfekcijos, vienkartinio naudojimo bei asmens sveikatos priežiūros priemonės ir kt.

 

 Organizatoriai: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO

LR Sveikatos apsaugos ministerija

 

Partneriai:        VU ligoninės Žalgirio klinika

Komentarai
Vešliai, vyriškai barzdai. Vyriškiems vyrams.
#tikkokybiškospriemonės, #vyriškiritualai, #džentelmenai, #gyvenimobūdas, #inteligentai, #vyraisukuriaissaugu, #laimingosmoterys